Tehnoloogiad

AC

MIS ON AC? 

AC tähistab vahelduvvoolu ja on meetod energia ülekandmiseks akust elektrimootorile ja tema komponentidele. 

Oma suurema efektiivsuse, väiksemate mõõtmete ja enama töökindluse poolest on AC-mootorid akutõstukitel kasutamiseks tunduvalt paremad kui DC-mootorid. 

Nii DC kui AC süsteemis kasutatakse pinge ja voolu juhtimiseks mootorisse kontrollereid. Suurim erinevus on see, et AC kontroller trasformeerib akuenergia alalisvooluks. 

Miks on AC parem? 

Erinevalt DC-mootoritest, ei vaja AC-mootorid pöörlemiseks kommutaatorit ja mootoriharju, selle asemel kasutatakse indutseeritud magnetvälja mille tõttu kaob hõõrdumine komponentide vahel. 

AC-mootorid genereerivad rohkem võimsust kui nende DC ekvivalendid. 

Teised omadused:

 • Ei kasutata kontaktoreid lülitusteks ja regenereerimiseks.
 • Lihtsam mootori konstruktsioon
 • Suurem töökindlus
 • Madalamast hõõrdumisest tulenev vähem soojuse eraldumine
 • Vähendatud teenindusvajadus

Varuosad

Varuosad kõikidele sisepõlemis- ja elektrimootoriga tõstukitele

Õhu-, õli- ja hüdraulikafiltrid tõstukitele. 
Elastik-, pneumo-, mittemäärivad rehvid. 
Lumeketid ja lumesahad tõstukitele. 

Palju asju olemas kohapeal. 

Lepingulistele klientidele võimaldame osta arvega. 


UUS! Uudse tehnoloogiaga pneumorehvi omadustega elastikrehvid enam levinud mõõtudes.

IMG 0218

Kontaktisik: Martin Salu

Mob: +372 52 44 614

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Teenused

Service en 530 172

Eesmärgiks oma ala parim teenindus

Nii nagu me müüme esmaklassilisi tõstukeid, pakume ka kõrgetasemelist järelteenindust igale tõstukit puudutavale probleemile. Kui valid töö tegemiseks kõige sobivamat masinat, ära võrdle vaid kvaliteedi ja hinna suhet, vaid arvesta ka järelteeninduse ja toega, mis tagaks sinu investeeringu pikaealisuse.

AS AGROVARU järelteenindus annab sulle mitmeid eeliseid:

 • Kompetentsus

  Meie hooldusmehhaanikud osalevad regulaarsetel koolitustel. See tagab, et kõik sinu tõstukit puudutavad probleemid saavad kiiresti diagnoositud ja lahendatud. Kahvelkärudest kuni komplekteerimistõstukiteni - meie teame nendest kõike!

 • Mobiilsed töökojad

  Meie hooldusmehhaanikud on pidevalt liikumises, osutades teenust mobiilsest töökojast. Tööriistad ja tagavaraosad on hooldeautoga kaasas, mis võimaldab vea kohese likvideerimise. Vea leidmine ja tagavaraosade tellimine toimib IT-lahenduste toel, nii tagame selle, et sinu tõstuk on töös võimalikult lühikese aja pärast.

 • Kiire ja paindlik

  Kuuludes Agrovaru järelteeninduse võrgustikku jõuab üks viiest hooldusmehhaanikutest sinuni suuremas osas Eestit vaid nelja tunni jooksul. Tellides enne kella 15.00, saabub tellitud osa sinu või hooldusmehhaanikuni järgmisel päeval.

 • Palju nõudmisi, üks lahendus: Agrovaru järelteenindus

  Agrovaru järelteenindus pakub laia valikut ning paindlikke teenuseid. Alates akulaadija hooldamisest kuni tõstukite täishoolduseni. Sellise toetusvõrgustikuga võid kindel olla, et Agrovaru leiab lahenduse, mis vastab teie vajadustele, lubades pühendada ennast oma põhitegevuses

Ostujärgne tõstukijuhtide koolitus

Koolitus

Meie koolitajad organiseerivad algajatele tõstukijuhtidele põhikoolituse ning täiendus- ja lisakoolitust juba kogemustega tõstukijuhtidele. Mudelikohaste eriomadustega tutvutakse üleandmise käigus.

Tõstukijuhtide koolitus

 • Kindlustab ohutud töövõtted
 • Vähendab kulutusi, mis on põhjustatud käsiteldava koorma kahjustustest
 • Lisab tööefektiivsust
 • Vähendab tõstuki kasutus- ja hooldekulusid

Hooldekoolitus

Klientide omale hooldemeeskonnale tehtav mudelikohane koolitus tõstukite eripäradest ja hooldusest

Hooldus, remont, diagnostika

Ka kõige parema eest tuleb hoolitseda

Teie tõstuki eest hoolitseb meie kvalifitseeritud hooldemeeskond, hooldepunktid asuvad Tallinnas, Tartus, Viljandis ja Viru-Nigulas.

AS AGROVARU hoolduse eesmärk on tagada kliendi masinate sujuv töö, pakkudes kvaliteetset ja õigeaegset uute ja kasutatud masinate teenindust, hooldust, remonti ja diagnostikat.

Meie hooldusmeeskonda kuuluvad  professionaalsed ja kõrgelt kvalifitseeritud tehnikud. Meeskond omab pikaajalisi kogemusi ja nad arendavad pidevalt oma tehnilisi teadmisi.

Kvaliteetne hooldus ja remondon tagatud originaalvaruosadega, kasutusel on kaasaegsed tööriistad ning diagnostika- ja remondiseadmeid.

 Telli hooldus

 

Mob:  +372 52 62 200

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.